STUDIO FILMOWE
O NAS
STUDIO FILMOWE

KREATYWNY WARSZTAT

FOTOGRAFIA I FILM
STUDIO FILMOWE ALEXANDER
Studio Filmowe Alexander to dwójka przyjaciół- młodych i pełnych energii ludzi, którzy dzięki niekończącej się kreatywności i pasji, połączonej z doświadczeniem i umiejętnościami pracy na najnowocześniejszym sprzęcie stworzy dla Was oryginalny i niepowtarzalny film ślubny, reklamowy, promocyjny i nie tylko.

Jesteśmy nietuzinkowi, otwarci na wszystko i szeroko patrzący na świat, naładowani pozytywną energią i ciekawymi pomysłami. Kochamy to, co robimy i wkładamy w to całe serce i zaangażowanie. Praca jest naszą pasją, dzięki czemu możemy zaprezentować swoje nieszablonowe podejście do filmu i fotografii. Nie ogranicza nas miejsce, przestrzeń, czas czy pogoda, wszystko zależy od Was i Waszej wyobraźni.

Gwarantujemy wysoki komfort, czyli pewność, że powierzone zlecenie zostanie wykonane solidnie i fachowo, a także dostarczy wielu chwil radości i wzruszeń, a nasze prace zostaną zapamiętane na cale życie.

Ciągły rozwój sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Nie boimy się podejmować trudnych zadań, a każde z nich sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej kompletni.

Tworzone przez nas prace to niebanalne połączenie dynamicznego i starannego montażu, przemyślanych ujęć, twórczej myśli oraz polotu i fantazji.

Total: